Nejdiskutovanější

Dřevěné zábradlí na terase
20. 03. 2014 | WEBMASTER: Dobrý den pane Farlík,

Konečně...
7. schůze SVJ Štětínská
31. 12. 2011 | JF1133942: Tak to je fajn, ve staré zástavbě je to teď p...
INFO. o akci Rekonstrukce na Jižní straně
10. 11. 2011 | WEBMASTER: REPLY:J-KSANDOVA:40376-1:2011-10-14 19:33:44:...
foto 18.6.2011
20. 07. 2011 | M-MARKETA: Dobře , napsala jsem Vám písemně a vhodím Vám...
Zápis ze schůze SVJ konané 28. 4. 2011
06. 06. 2011 | JF1133942: Tak to je fajn, že to máte pod kontrolou.

Žhavé téma

Úklid - rohože
12. 09. 2011 | WEBMASTER: Ok, předám to dál. ...
úprava vestibulů domu
06. 06. 2011 | WEBMASTER: Omlouvám se za nereagování na váš dotaz, ale ...
roční vyúčtování 2009
16. 05. 2010 | WEBMASTER: Je dobře, že výbor kontroluje dokumenty od St...

foto 18.6.2011 ()

Datum založení: 18. 06. 2011 | celkem 5 zpráv (zobrazeno 5 - 1)

bez komentáře

default.png
M-MARKETA :: @ online :: 08:44:31 20. 07. 2011
Dobře , napsala jsem Vám písemně a vhodím Vám to do schránky - zateklou vodu do bytu.
Jinak jsem se třeba informovala v Butovicích , kde též zateplují panelový dům.
Kladli si podmínky ,za kterých se stavba bude realizovat ....jako třeba, že dělníci o víkendech v neděli a o svátcích budou začínat od 9h.
Stejně tak se může dát podmínka , že nesmí zastavět celý balkón tak,aby nešlo světlo do bytu .... My jsme zadavatelé , my si klademe podmínky ..... Možná být trochu asertivnější ..... Děkuji.
default.png
WEBMASTER :: @ online :: 07:51:04 18. 07. 2011
Jestlize tam neni elektro vchodu 344, tak pri sepisovani toho infa to nebylo jeste znamo.

Jestli vam zateklo, tak nejste jedina. prosim napiste nam to pisemne a vhodte do schranky vyboru. Pri kontrolnim dnu se to bude urcite resit. Dekuji

Lodzie je mozna vase, ale ted je to cast stavby. Nejake namitky jim rikame i mi, ale ....
default.png
M-MARKETA :: @ online :: 09:41:31 14. 07. 2011
No tak jasný , já se snažím být schovívavá. Akorát já jako "jediná" jsem měla opravdu zastavěný balkón až ke stropu , naštěstí jen jeden den. To jsem pak upozornila dělníky,že takhle opravdu ne .... Pač ostatní balkóny nademnou neměly desky žádné a vedle mě je měly naskládané po parapet.
Vy mi píšete že:"Tudíž, jak si to stavba uspořádá, tak mi jako výbor moc namítat nemůžem". V tom bych si dovolila nesouhlasit! Mělo by se brát trochu ohledu na to, že v bytech někdo bydlí a není na dovolené. A opravdu moje lodžie není skladiště ..... A firma mi za to neplatí ani korunu , že používá k uskladnění polystyrenu mou lodžii že ...... Tak proč bych měla být já , jako jediná takhle v nevýhodě.Dit to jsou moje jediné okna do bytu.

Tím nechci nikterak kritizovat , všechno chápu .... To je jasné ... jen to chce je trochu upozornit na to , aby se toto zohlednilo!

Naštěstí toto trvalo jen jediný den. Ale kdybych jim druhý den ještě neřekla,tak by vesele opět skládali do stropu ...... A mimochodem tvrzení , že to nesmí zmoknout je trochu liché , pač teď se jim doslava válí polystyren pod balkónem ,bez ochranné fólie a nic najednou neřeší ... nevím, jestli to je dobře , když by to nemělo zmoknout....

Teď z jiného soudku , dnes jsem zjistila , že po bouřce mi poprvé co zde bydlím zateklo do bytu v rohu místnosti u oken a pod parapety .... Nejspíš zatekla voda pod polystyren a nasákla až stěna v bytě ....
Dále jsem se chtěla zeptat , v obecném infu , co jsem dostala do schránky, tak nějak není napsané , nebo jsem to přehlídla , kdy se asi tak počítá s výměnou rozvodů elektro v našem vchodě 344 Děkuji
default.png
WEBMASTER :: @ online :: 21:12:35 08. 07. 2011
Dobrý den, dnes 8.7. jsme vám do schránek dali nějaké obecné info. Píše se tam také, že lodžie jsou nyní částí staveniště. Tudíž, jak si to stavba uspořádá, tak mi jako výbor moc namítat nemůžem. Ano chápu, že je to nepříjemné, ale firma povolala z jiných akcí další pracovníky, aby nám vyhověla a stihla většinu prací dříve. Protože akce měla končit až 30.9. a vypadá to že to stihnou do konce prázdnin. Doufám, že budete po dobu akcí trochu schovívaví.Děkuji
default.png
M-MARKETA :: @ online :: 20:53:58 01. 07. 2011
Jen jedna věcná připomínka. Že si firma udělala z mého balkónu skladiště ... dobře ,ale že mi zastaví celý balkón polystyrenovými deskami tak , že mám v bytě kobku bez světla .... Nechali mi okénko cca 30x50cm zbytek byl do stropu zastavěn deskami. Tohle je i na mě docela dost , kdyby se při stavbě trochu myslelo , bylo by to lepší .... Děkuji Markéta Mikolášová 344/1